Біографія словацької тенісистки Магдалени Рибарикової

Магдалена Рибарікова - відома словацька тенісистка. Магдалена - тріумфатор п'яти турнірів версії WTA, а також півфіналістка Вімблдону в 2017 році поодинці і парного розряду 2014 року.

Розглянемо біографію словацької тенісистки Магдалени Рибарикової.

Тенісистка народилася в невеликому словацькому місті П'єштяни 4 жовтня 1988 року. Магдалена народилася в найпростішій родині. Батько працював простим робітником на електростанції, а мама була домогосподаркою. Дівчинка є наймолодшою дитиною в сім'ї. У дівчинки є старша сестра і брат. Вже в юному віці дівчинка ходила на заняття з тенісу, відточуючи майстерність на швидких покриттях, а саме на траві і харді. А вже до 15 років переїхала в Братиславу, щоб проводити тренування в Національному тенісному центрі.

Дебют у професійному тенісі у дівчинки відбувся в 16 років, коли Магдалена зіграла перші матчі на турнірах ITF. У наступному ігровому сезоні дівчина завоювала перші турніри версії ITF. Також словацька тенісистка отримала виклик до національної збірної, де виступала на Кубку Конфедерації. Через рік, молода тенісистка змогла принести перше очко на Кубку Федерації, тим самим, допомогла рідній збірній отримати путівку до Другої групи, обігравши в'єтнамських суперниць.

У 18-річному віці молода тенісистка дісталася до фінальної стадії юнацького Вімблдону. У фінальній частині турніру словачка програла майбутній першій ракетці світу, данці Каролін Возняцкі в трьох сетах.

У 20 років молода тенісистка продовжила виступати на турнірах ITF, вигравши на початку сезону два малозначущих турніри. У цьому ж сезоні словачка подолала кваліфікацію Ролан Гаррос, дійшовши до другого кола. На US OPEN перспективна спортсменка дісталася до третього кола, а до кінця сезону вперше дісталася до півфіналу на турнірі версії WTA. До кінця року словацька тенісистка дісталася до першої сотні світового рейтингу, посівши 58-е місце.

Влітку 2009 року словацька тенісистка змогла виграти перший титул у дорослому тенісі. На турнірі в Бірмінгемі Магдалена у фіналі здолала китайську тенісистку Лі На в двох партіях. Це була перша і остання перемога Магдалени на трав'яних турнірах. Саме перемога в тому турнірі допомогла словацькій тенісистці опинитися в TOP-50 світового рейтингу.

Фото Магдалени Рибарикової представлені в статті.

2010 рік для словацької тенісистки склався не найкращим чином. За сезон Магдалена не змогла завоювати жодного титулу, вилетівши в кінці сезону з першої сотні рейтингу. Однак, на Кубку Конфедерації Магдалена змогла принести очко своїй збірній, зігравши в парі з Гантуховою. Та перемога допомогла збірній Словаччини опинитися в Першій групі в наступному календарному році.

Наступного року словацька тенісистка завоювала другий титул у кар'єрі, здобувши перемогу на турнірі в Мемфісі. Також Магдалена завоювала титул на турнірі у Вашингтоні наступного року. Ще через рік словацька тенісистка змогла захистити турнір у Вашингтоні.

Більшого успіху словацька тенісистка домоглася в 2017 році, ставши 20-ю ракеткою світу за підсумком ігрового сезону. На початку сезону Магдалена виграла чотири титули на турнірах ITF, а вже в середині сезону змогла дійти до півфіналу Вімблдону, обігравши по ходу турніру одну з фавориток турніру. Після Вімблдону Магдалена зуміла дістатися до фіналу на турнірі в Лінці, що допомогло тенісистці закріпитися в першій двадцятці рейтингу.

За кар'єру Магдалена завоювала чотири титули за версією WTA. Три титули припали на покриття хард, один на траву. У ґрунтових турнірах словацька тенісистка не перемагала.

У дорослому тенісі Магдалена Рибарікова не може похвалитися успішними виступами на турнірах Великого шолома. Єдиний успіх припав на 2017 рік, коли 28-річна спортсменка дісталася до півфінальних матчів Вімблдону, поступившись у півфіналі майбутній переможниці турніру. В інших розіграшах словацька тенісистка добиралася максимум до четвертого кола.

Магдалена Рибарікова не полягає в серйозних відносинах. У вільний від тенісу час дівчина любить дивитися фільми і слухати музику. У музиці словачка віддає перевагу легендарній групі Coldplay. У словацької спортсменки також є улюблений кінофільм - «» Красуня «». Улюбленими акторами є Том Круз і Річард Гір.

У середині 2012 року словацька тенісистка отримала серйозну травму, пропустивши останню частину сезону.